ROZHOVOR s Lily Kamilou Nývltovou

24. února 2012 v 10:46 | Verushka |  Rozhovory
Ahoj, tak tady je to překvapení. Dohodli jsme se s Kabíkem, že jako zpestření sem budeme dávat rozhovory s umělci z Quasiho.. Nejprve jsme posílali Markétě Procházkové a Tomáši Traplovi, ale ti nám jaksi zatím neodpověděli..
Tak jsme zkusili přes Fanklub naši Lily Kamču Nývltovou.. A ta nám odpověděla! :) Za zprostředkování moc děkujeme jejímu Fanklubu a samozřejmě i Kamče, že vůbec odpověděla...
Příjemné počtení :)


Ahoj Kamčo.. Tak jak se daří ve tvém životě? :)
Daří se mi dobře, i když zrovna ležím v posteli a jsem trochu nemocná. Zítra mě čeká Kleopatra, tak doufám, že to dobře dopadne. Jinak jsem šťastná a doufám, že i vám všem se daří dobře.

Přejděme ke Quasimu.. Jaký máš názor na muzikál jako takový?
K tomuto muzikálu mohu říci, že jsou v něm obsaženy všechny tři muzikálové složky, ze kterých se má muzikál skládat. Což znamená zpěv, herectví i tanec, který je tam naprosto úžasný a hlavně ve velké míře a taneční company ho ztvárňuje naprosto dokonale. Herecké výkony některých herců a zpěváků jsou rovněž úžasné a samozřejmě zpěv k tomu vždy patří.

Jak se ti tento muzikál zkoušel a jaký máš pocit z vašeho "Quasíkovského" kolektivu?
Zkoušky probíhaly v pohodě a byly moc fajn. Já jsem v podstatě na nich na začátku moc nebyla, protože jsem odjela k moři a vrátila se až v srpnu, kdy už se zkoušelo v divadle. Tím pádem to bylo pro mě takové rychlé, ale zároveň jak se říká na pohodu, žádné stresy, což je pro mě hodně důležité. Se všemi lidmi jsem se vlastně začala seznamovat až ke konci zkoušení. Kolektiv ale máme naprosto úžasný, chodíme často i mimo představení společně na různé akce, také jsem si tam našla přítele, se všemi je sranda a je mi s nimi fajn.

Jak se ti hraje Lily?
Lily se mi hraje dobře v tom, že si v ní mohu vyzkoušet jinou polohu, jak ve zpěvu, tak v herectví, protože je to taková šílená holka, která trpí poruchou rozdvojené osobnosti. V podstatě je jednou jako milius a princeznička a najednou přepne o devadesát procent a stává se z ní hysterka, a to mě na tom baví. Zpívání je tam dobré, ale v jiných muzikálech si zazpívám o mnoho více, takže role Lily je pro mě spíše výzvou hereckou.

V čem si myslíš, že jste si s Lily podobné, tedy pokud si myslíš, že v něčem jste..
Někdy jsme si možná trochu podobné v tom, že jsem v pohodě a najednou během pěti vteřin mě dokáže někdo vytočit nebo mě něčím naštvat a já dokáži otočit o těch několik stupňů, úplně změním svoji stránku osoby a jsem najednou úplně jiná. V tento okamžik je vždy lepší, když mě nechají lidi uklidnit a pak už jsem to zase já. Dále jsme si podobné asi i v tom, že se Lily ráda hezky obléká a má ráda růžovou a je taková Hello Kitty - a já moc miluji Hello Kitty (smích)

S kterým Phoebem se ti hraje nejlépe a který je ti nejsympatičtější?
Toto je vždycky těžká otázka, protože každý představitel té role je jiný a každý do toho dává něco svého. Ale asi nejsympatičtější je mi Roman Vojtek, a tím pádem se mi s ním asi i nejlépe hraje, protože pro mě je v každém směru profesionál. Když se stane cokoliv nepředvídatelného, tak vím, že on tam je, že se mě nic na pódiu nemůže přihodit, je stoprocentní, je to prostě profík a to je pro mě strašně podstatné.

Co si myslíš například o takovém Davidu Krausovi? Jak zvládá Phoeba a tak nějak celkově..
Když přijde David Kraus na pódium, tak mají všichni pocit, že přišel chlap.

Co tvoje alternace Zdenka Trvalcová a Lucia Molnárová, vedete přátelský vztah nebo je to konkurence?
Zdeničku znám už hrozně dlouho, v podstatě od té doby, co jsem nastoupila do Kleopatry, takže se spolu bavíme naprosto normálně. Lucku Molnárovou jsem znala také z dřívější doby, ale více jsem se s ní seznámila až teď na Quasimodovi. Ale samozřejmě jsme pro sebe také konkurence. Každá se snaží být nejlepší a ukázat všem, že je lepší než ty holky, co jsou vedle ní. Kdo ze zpěvaček říká, že není konkurence, tak to je blbost. Prostě konkurence byla, je a bude.

Jak vnímáš vztah, který je mezi Lily a Phoebem? A co říkáš na to, že "ti" ho Esmeralda odloudí?
Život Lily je od začátku přesně nalajnovaný, ona přesně ví, že se jednou vdá, že bude mít krásného manžela, že bude mít peníze, že bude mít děti, že bude žít šťastný život až do smrti a má i naplánováno to, že se vezme s Phoebem. Phoebus, to je prostě jenom chlap, jako každý jiný a Lily je sešněrovaná v každém směru, takže dělá většinou to, co se jí řekne a nevyzařuje z ní takový sex-appeal a vášeň jako z Esmeraldy, která je živá, sexy a není vůbec svázaná, což Phoeba samozřejmě přitahuje, protože to je za prvé zakázané ovoce a zadruhé s Esmeraldou cítí volnost. Kdežto Lily, jak vidí, že se Esmeralda okolo Phoeba točí, tak už začíná mít ty svoje stavy, začíná být šílená a cítí, že to špatně dopadne a samozřejmě Phoebus takovou hysterku nesnese, proto jde za Esmeraldou. Jenže vše dopadne stejně tak, jak to měla Lily nalajnované, protože Phoebovi díky jeho společenskému postavení vlastně ani nic jiného nezbyde, protože má určité společenské postavení. Takže pro Lily to dopadne dobře, i když v podstatě kvůli ní Esmeralda zemře, což je hrozné, ale je to život a život nemá pohádkové konce.

Hraješ raději kladné hrdinky nebo záporačky? A které z nich se ti hrají lépe?
Říká se, že když hraje ženská zápornou roli, tak si ji lidi vždy lépe zapamatují. Na tom asi něco bude, proto se teď těším na Mylady ve Třech Mušketýrech, kde si tu záporačku budu moci vyzkoušet na plný pecky. Já ale ráda hraji asi takové ty ublížené holky, které mají zlomené srdce. Ale na druhou stranu, pak zas třeba tam mám ráda kousek, kdy se naštvu, kdy prostě dokážu říci, že nejsem ta, po které se každý může vozit a že mě nikdo nebude štvát.

Děkujeme, že sis našla čas a odpověděla na náš "rozhovor"... :)
Já také moc děkuji, díky za přízeň fanoušků a těším se, až se všichni potkáme v divadle.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 stepanceskemuzikaly stepanceskemuzikaly | 24. února 2012 v 12:12 | Reagovat

Skvělé :-) Už se těším na další :-)

2 Jimena/Misa Jimena/Misa | 24. února 2012 v 17:47 | Reagovat

ja se uz nemuzu docka na Mylady Nyvltovou <3

3 Nikolka Nikolka | 9. března 2012 v 17:47 | Reagovat

[2]:
Miško,
já takyy... :)))

4 Míca Míca | 22. května 2012 v 22:43 | Reagovat

Ahoj, je to fajn rozhovor, já sama s Kamilou mluvila a je to skvělý člověk. Mám jí ráda jako herečku, obdivuju jako zpěvačku, a pořád doufám, že se naučí pořádně v písních vyslovovat ž,š,č, a ř, protože to je (krom občasného zvláštního špulení rtů v hlubokých tónech) jediná věc, která jí brutálně ubírá na kvalitě projevu. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama