QNR 3.kolo

21. května 2012 v 21:23 | Verushka |  QNR
A pokračujeme.. Ještě teď naposledy vypadnou dvě postavy a pak jedeme po jedné..
Tak kdo je Váš/Vaše favorit/ka?


1) Lentilka - Lily
Proč sis ji vybrala?: Moc se mi líbí... zpívá hezké písničky..=)

2) Katy - Quasimodo
Proč sis ho vybrala?: Protože o něm to celé je.. Má krásné duety, a i když je ošklivý jako když ďábel flusne, je v něm něco dobrého a krásného.. Nejspíše to nitro ;)

3) X

4) Veverka - Esmeralda
Proč sis ji vybrala?: Protože mi přijde, že právě ona projde v představení velkou změnou a stanoví si svoje priority. A také mají protagonistky nádherný hlas a písničky. :)

5) Lea - Phoebus
Proč sis ho vybrala?: Protože je to fešák (aspoň v případě Romana a Tomáše) a prostě tak nějak tu roli mám ráda :)

6) X

7) X

8) X

9) Verushka/Kabík - Koza Džali
Proč jsme si ji vybrali?: No protože si ji nikdo a nevzal a nechceme, aby tato úžasná role neměla šanci se zůčasnit :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Philipnor Philipnor | E-mail | Web | 29. listopadu 2017 v 6:10 | Reagovat

ome people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/achat-levitra-cialis/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/achat-levitra-cialis/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama